Lider Brygady

Opis stanowiska:
馃敼nadzorowanie i wykonywanie prac przy:
- monta偶u instalacji sanitarnych (wodno鈥搆analizacyjnych, gazowych, przeciwpo偶arowych, ogrzewania i klimatyzacji).
- monta偶u podzespo艂贸w i urz膮dze艅 przeznaczonych /armatury/ do obs艂ugi tworzonych instalacji,
馃敼zamawianie i odbi贸r dostaw materia艂贸w.
馃敼zg艂aszanie zapotrzebowania na narz臋dzia i materia艂 niezb臋dny do
馃敼wykonywania powierzonych zada艅.
馃敼raportowanie do zarz膮du/dyrektora przebiegu realizacji zadania;
馃敼dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz kodeksu pracy

Oczekiwania:
馃敼wykszta艂cenie wy偶sze lub 艣rednie techniczne;
馃敼umiej臋tno艣膰 czytania rysunku technicznego;
馃敼艂atwo艣膰 nawi膮zywania kontakt贸w i umiej臋tno艣膰 pracy w zespole;
馃敼umiej臋tno艣膰 dzia艂ania pod presj膮 czasu,
馃敼znajomo艣膰 obs艂ugi komputera (Windows, MS Office,);
馃敼prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
馃敼umiej臋tno艣膰 komunikatywnego porozumiewania si臋 w j臋zyku francuskim w mowie i w pi艣mie;
馃敼osoby z do艣wiadczeniem;
馃敼umiej臋tno艣膰 kierowania zespo艂em.

Oferujemy:
馃敼ciekaw膮, pe艂n膮 wyzwa艅 prac臋 na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej i ci膮gle rozwijaj膮cej si臋 organizacji
馃敼stabilne warunki zatrudnienia - umow臋 o prac臋
馃敼pakiet socjalny: Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, mo偶liwo艣膰 skorzystania z nieoprocentowanej po偶yczki z ZF艢艢
馃敼niezb臋dne narz臋dzia pracy
馃敼mo偶liwo艣膰 rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

馃 Zatrudnienie:
od zaraz / umowa o prac臋

鉃 Zg艂oszenia (CV) prosimy wysy艂a膰 na adres: praca@ibgrupa.com
W CV prosimy zawrze膰 klauzul臋: 鈥淲yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBG Instalbud Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.鈥