Kariera

Dołącz do nas i buduj z nami swoją przyszłość


Co możemy Ci zagwarantować ?


Ciągły rozwój naszej firmy powoduje nieustanne poszukiwanie nowych pracowników na kontrakty w Polsce, jak i za granicą.

IBG INSTALBUD gwarantuje stabilne zatrudnienie, dobre warunki socjalne oraz możliwość rozwoju kariery w ramach prężnie rozwijającej się Firmy. Oferujemy również możliwość odbycia praktyki/stażu w działach przygotowania produkcji oraz deweloperskim.

REKRUTACJA


Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne od pracowników fizycznych do kadry inżynierskiej w działach budowlanym i instalacyjnym, w szczególności na stanowiska:

Brygadzista budowlany / Murarz

Jeśli masz doświadczenie jako murarz i/lub brygadzista budowalny (dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego) - zapraszamy do naszego Zespołu!

Szczegóły

Operator żurawia wieżowego

Jeśli masz doświadczenie jako operator żurawia wieżowego - zapraszamy do naszego Zespołu!

Szczegóły

Brygadzista / Spawacz TIG / Monter instalacji

Jeśli masz doświadczenie jako monter lub spawacz (dodatkowym atutem jest znajomość języka francuskiego) - zapraszamy do naszego Zespołu!

Szczegóły

MURARZ

Do naszego Zespołu poszukujemy murarzy. Dołącz do nas, jeśli masz doświadczenie w pracach przy montażu elementów gotowych i masz doświadczenie w pracy z mini-dźwigami i pustakami KS.

Szczegóły

Monter sieci i instalacji WOD-KAN

Do naszego Zespołu poszukujemy montera sieci i instalacji WOD-KAN.

Szczegóły

Monter sieci i instalacji sanitarnych

Do naszego Zespołu poszukujemy liderów brygad. Dołącz do nas, jeśli masz doświadczenie montażu sieci i instalacji sanitarnych i obsłudze urządzeń mechanicznych

Szczegóły

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź przesłanie CV z listem motywacyjnym na adres praca@ibgrupa.com. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IBG Instalbud Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

KONTAKT


  • IBG INSTALBUD Sp. z o.o.
  • RZESZÓW 35-105
  • Boya-Żeleńskiego 6A

  • praca@ibgrupa.com
  • 17 860 99 89


Imię


Nazwisko


Miejscowość


Województwo


Adres


Kod pocztowy


Telefon


Email


Wiadomość


Dziękujemy za przesłanie wiadomości
Wystąpił błąd podczas wysyłania, spróbuj ponownie później.