Praktyki studenckie

Praktyki studenckie -co możemy Ci zagwarantować ?


Ciągły rozwój naszej firmy powoduje nieustanne poszukiwanie nowych pracowników oraz daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego dla studentów i absolwentów w formie praktyk.

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w działach przygotowania produkcji i realizacji. Dołącz do nas, zdobądź doświadczenie oraz poznaj obowiązki, które przydadzą Ci się w dalszej karierze.
Praktyki to świetny początek Twojej drogi zawodowej. Podczas ich trwania wiele nauczysz się od doświadczonych inżynierów, którzy posiadają nie tylko rozległą wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie. Nawiążesz znajomości z ludźmi ze swojej branży, z którymi wymienisz się wiadomościami, spostrzeżeniami, a także spędzisz czas w miłej atmosferze.

Dołącz do nas i buduj z nami swoją przyszłość


Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy i przesłanie CV na adres praca@ibgrupa.com. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBG Instalbud Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.'

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

KONTAKT


  • IBG INSTALBUD Sp. z o.o.
  • RZESZÓW 35-105
  • Boya-Żeleńskiego 6A

  • praca@ibgrupa.com
  • 17 860 99 89


Imię


Nazwisko


Miejscowość


Województwo


Adres


Kod pocztowy


Telefon


EmailDziękujemy za przesłanie wiadomości
Wystąpił błąd podczas wysyłania, spróbuj ponownie później.