Historia

O FIRMIEBIURO


IBG INSTALBUD Sp. z o.o.
RZESZÓW 35-105
Boya-Żeleńskiego 6A


PREZENTACJA


Poznaj nas jeszcze bliżej. 🙂
 • 1989

  01 lipca

  ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

  Działalność firmy została rozpoczęta 01.07.1989 roku, kiedy to nastąpiła jej prawna rejestracja w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie pod nazwą P.B.M. ,,INSTALBUD” Sp. z o.o. i numerem rejestrowym RHB 575.

 • 2005

  3 stycznia

  PODZIAŁ PRZEDSIĘBIORSTWA

  W dniu 3 stycznia 2005 roku dokonano podziału Przedsiębiorstwa Budownictwa Mieszkaniowego „INSTALBUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie w drodze przeniesienia jej majątku na dwie nowo zawiązane, odrębne spółki: „INSTALBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, oraz konkurencyjną „INSTALBUD -RZESZÓW” Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.

 • 2008

  od

  ROZWÓJ SPÓŁKI

  Spółka od początku funkcjonowania uczestniczy w realizacji wielu dużych inwestycji, tak w kraju jak i za granicą (m.in. w Czechach, na Węgrzech, w Niemczech, Słowenii, Austrii, Algierii i Francji) zarówno w generalnym wykonawstwie jak i podwykonawstwie. Sprzedaż w latach 2008- 2010 wyniosła średnio 60 mln złotych.

 • 2012

  od

  ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI DEWELOPERSKIEJ

  Pierwsza inwestycja mieści się w Rzeszowie - Mochnackiego „Corner”. Wszystkie lokale zostają wyprzedane.

 • 2019

  od

  Nowe logo

  Mamy dwa nowe logotypy. IBG Instalbud dla działalności generalnego wykonawstwa oraz IBG Investment dla działalności inwestycyjnej i deweloperskiej.

 • 2020

  w

  ZŁOTA SETKA NOWIN

  W rankingu Nowin pn. 'Złota Setka'- znaleźliśmy się w pierwszej piątce pośród firm budowlanych z największą dynamiką wzrostu.

 • 2021

  w

  Diamenty Forbesa 2021

  W rankingu Diamentów Forbesa 2021 jesteśmy w pierwszej setce najlepiej rozwijających się firm w woj. podkarpackim.